בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
מיתוס
נכתב ע''י: טל (IP Logged)
תאריך: 04:44 09/08/2001

"הם התחבקו, חיבוק אחרון של אוהבים המנסים להסתתר מפני אימת המוות. הם חשבו על הידע שיאבד לבלי שוב, עם מותם לא תשאר תשאר אף נפש חיה שתדע לספר את סיפורם כמו שהוא, ללא מסכת שקרים. הם ייזכרו כמקור לכל האפלה, במקרה הרע, או כיצורים עתירי חוכמת שנים, במקרה הטוב. אך תמיד הם ייזכרו כאגדה. שתיקה רועמת השתררה ביניהם, הם שכה היטיבו לדעת מה לומר לזולתם ברגעים קודרים, העדיפו עתה לשתוק. מעטה עצבות נפל עליהם, ועם העצב בא גם הזיכרון בנוגע לעוול שנעשה להם. הם זכרו כמה שמחים היו הם ובני גזעם כאשר הגיע הגזע הזר מהכוכבים, הוכחה לכך ששוב אין הם לבד ביקום, מפני שעם כל חוכמתם מעולם לא הצליחו לבנות מכונה שתוכל לשאת אותם אל הכוכבים, ולמען האמת גם לא היו זקוקים לכזו. עם היצורים הזרים הגיעה גם ההזדמנות לקנות ידע חדש, אך הזרים שמרו על סודותיהם בקנאות, כאילו אין מידע נועד שיעבירו אותו הלאה. הם חיו בשלום למשך זמן מה, ולמרות העדויות שאמרו שהזרים הם לא יותר ממפלצות, יצורים חסרי כל מעוף, מונעים בכוח האלימות, וסוגדים לאלוהיהם האכזריים,העוורים והחירשים, ניסו ה "לוראקים" - הותיקים, כך הם קראו לעצמם, להגיע לאחדות ודו-קיום עם הזרים. הם היו שאננים ובוטחים מדי בכוחם, ולכן כאשר החלה המתקפה הם התייחסו אליה כאי הבנה תרבותית ותו לא, המועצה העליונה הוציאה צו שמורה לא להגיב באש,ומינתה ועדה שתנסה לגשר על הפר החברתי. עד שהגיעה הועדה למסקנה שאין טעם לנסות לתקשר עם המפלצות נטבח כל הגזע, חוץ משניהם, וגם הם נידונו לכליה. הם היו השריד האחרון לגזע אדיר, לתרבות עליוניה, עתירת ידע, תרבות שהתקיימה מיליוני שנים, ונטבחה. הם הוברחו למערה, נרדפים ע"י חוליות חיפוש. נשמעו שעיטות רגליים, וצעקות בשפה שלא היתה נהירה להם. הם קמו על רגליהם, והתכוונו להילחם בפולשים עד טיפת דמם האחרונה. הזרים נכנסו למערה ותקפו אותם בחניתות שלופות, והם מצידם חבטו במפלצות בזנבם ובכנפיהם האדירות, דקרו אתם בצפורניהם ושיסעו אותם בשיניהם. הם התעייפו ותנועותיהם הפכו לאיטיות, היא שמעה את בן זוגה נופל. היא שאגה ושיגרה מטחי אש לכל עבר, בטירוף. קירות המערה הותכו והתקרה קרסה על הדרקונית ועל הצבא המסתער. היא היתה האחרונה מבני מינה, אגדה, מיתוס."
"וזה כל מה שזה תלמידים, אגדה, סיפור שנכתב ע"י אחד מסופרי הפנטסיה האפית הגדולים ביותר לעניות דעתי" הוסיף קולו הנלהב של המורה "אני מבין בהחלט למה אתם נסערים כל כך מהסיפור" - בתגובה נשמעו פיהוקים ומילמולים חסרי כל פשר. המורה קימט את מצחו בכעס ואז נאנח בהשלמה והמשיך "סיפור זה בעצם בא להמחיש איך היתה נראית המציאות אילולא היינו משמידים את בני האנוש, החיות מן הכוכבים!" סיכם בקול דרמטי. "המורה?" אחד מהתלמידים הניף את זנבו בשאלה, "כן?", "היא נושפת עליי אש בכוונה!" התלמיד המתלונן הצביע לעבר צעירה שישבה מאחוריו, בעת קשקשים סגולים בוהקים. המורה הזעיף את פניו לעברה "טוב, לא פלא שהתעודה שלך נראית זוועה, אם היית מתעסקת בחומר הנלמד ולא בחריכת עמיתייך לכתה הציונים שלך היו משתפרים פלאים. וזה תלמידים הנושא הבא שברצוני לדבר עליו, נשיפת האש והתועלת שהיא מביאה לנו..."

נושא נכתב על ידי נשלח
  מיתוס טל 04:44 09/08/2001
  נחמד גל  05:31 09/08/2001
  RE: נחמד טל 06:27 09/08/2001
  לצערי הנסיון שלי דומה לשלך גל  06:33 09/08/2001
  הריני מכריזה בזאת על תוכנית חדשה: Boojie 07:39 09/08/2001
  care to explain? גל  09:54 09/08/2001
  תסתכל בעמודה שכתוב בה ''מחבר'' Boojie 15:20 09/08/2001
  אני לא סתום לגמרי גל  00:18 10/08/2001
  יהיו יצורים מצויירים אלימים?[[ל''ת]] שלמקו 08:02 09/08/2001
  מישהו קרא לי? מישהי עם ניק מתחכם 13:16 09/08/2001
  ROFL!!![[ל''ת]] גל  13:21 09/08/2001
  גדול! אסטרו-נעמי 16:00 09/08/2001
  ענק! למה לא פרסמת את זה בנפרד??? Boojie 16:25 09/08/2001
  לא מדויק. שלמקו 16:39 09/08/2001
  ידידי, הגברת ''מישהי'' אמרה לי במפורש Boojie 16:43 09/08/2001
  ררררררר![[ל''ת]] (NY) 18:12 09/08/2001
  זה לא מתאים פה משתי סיבות: מישהי עם ניק מתחכם 03:10 10/08/2001
  RE: מישהו קרא לי? DarkeN 08:07 10/08/2001

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.