בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
ג'וני המהיר:איש מחוץ לזמן ! ! !
נכתב ע''י: Captain Israel (IP Logged)
תאריך: 10:18 30/07/2001


~~ ג'וני המהיר:איש מחוץ לזמן !!! ~~

~ מגיע יום,שלא ככל יום אחר,בו רוגש העולם,ומיטב מגיניו החמושים נופלים כגיבורי נייר.
מן הרעש יוצא לו אדם אחד. לבדו ירחיק את האיום והגלובוס ינשום לרווחה.
שמו של האדם הוא ג'וני. . . ג'וני המהיר:איש מחוץ לזמן !!! ~

{ פרק 233 בסאגה ללא סיום }

~ פרולוג ~

אדי ואנדי נולדו כתאומים בשכונה בה גיל התמותה הממוצע היה שלושים וארבע. אביהם לעומת זאת,בגד בסטטיסטיקה ומת בגיל עשרים,מהרעלת עופרת בלב. אישתו,הצעירה ממנו בחמש שנים,ויתרה על העונג לגדל את התאומים וכך האחים הצעירים מצאו את עצמם משוטטים ברחובות ונימלטים מכנופיות צבעוניות ומשוטרים לבנים, מהירי אצבעות. הם חיו כקורבנות בשוליי החברה עד ליום שבוא גילו כי קל יותר לקחת מאשר לבקש,קל יותר להכניס לכיס מאשר להוציא,קל להיות רע וקל למחוק חרטה.

בגיל שלוש עשרה נעצרו על פריצה,בגיל חמש עשרה על אונס קטינה וגניבת רכב,
בגיל שמונה עשרה על אחזקת נשק ללא רשיון ובגיל עשרים ושלוש על רצח כפול בהזמנה.
הכלא חיבק אותם באהבה,ומעולם לא היו מאושרים יותר. העבריינים הותיקים טיפחו אותם וכאשר אורגנה בריחה, היו אלו אדי ואנדי שדאגו לנקות את המסדרונות מסוהרים וללכלך את ידיהם בדם.
כאשר שבו לשכונה,התקבלו כגיבורים,הכנופיות,מהם פחדו בעבר,הפגינו כבוד והערצה.
אדי ואנדי עשו את זה,ובגדול. כעת משהגשימו את כלל שאיפותיהם המקצועיים ( בקנה מידה מקומי )
החליט הצמד לשוב אל כותרות מדורי הפשע ולהרשם בדפי ההיסטוריה הכתובה.

~ סוף פרולוג ~

אולם בית הספר היה מלא עד אפס מקום. תלמידים,מורים,אנשי עסקים ונכבדי המחוז. לא בכל יום מבקר שר ההגנה ולא בכל יום הוא נואם בפני קהל תלמידים נירגש. ימי טרום בחירות תמיד היו לו כעצם בגרון.
ג'וני המהיר:איש מחוץ לזמן (סימן רשום ),ישב לו במרכז גודש המושבים,איש לא זיהה אותו ללא התחפושת והגלימה. בדרך כלל לא חיבב ארועים מסוג זה אבל רק אתמול שב ממשימה באפגניסטן,שם סיכל משימה אכזרית להשמדת מאגרי הנפט ויערות העד. הוא בא למקום על מנת לנשום מעט מאמריקה היפה,לראות את הילדים עבורם הוא מסכן את חייו ברחבי העולם. כמו כן,שר ההגנה הזמין עבורו חדר מפואר בקומה העליונה של המלון הגבוה מכולם וג'וני מעולם לא ידע לסרב לחדרניות ונוף שחקים.

נאום השר שיעמם,כרגיל,ולג'וני היו שעות שינה להשלים. הוא הרשה לעצמו לנמנם ולנחור כמו שרק סופר גיבור יכול. הצרחות העירו אותו וג'וני התעורר בבהלה. שר ההגנה עמד על בימת הנואמים,מאחוריו
גבר גדול גוף שהצמיד סכין משוננת אל גרונו של השר ובידו השנייה אחז במיני עוזי שחור.
"שיהיה כאן שקט בבקשה" לחש למקרופון בנימוס והקהל צרח בפאניקה. הילדים הקטנים נרמסו ונפלו בעוד המבוגרים פילסו את דרכם אל היציאה.

הזמן קפא וחדל מלנוע. הצרחות פסקו והאולם נראה כצילום תלת מימדי דומם.

{{{{{{{{{{{{{ הערה: ( לקוראים שלא היו עימנו בגליונות הקודמים )
כילד חי ג'וני באופן רגיל ופשוט ללא הפרעות מיוחדות. עד ליום שבו גילה כי יש בידו הכח לעצור את הזמן,כמובן. לגרום לסביבה כולה לקפוא. כוחו הקיף את הכוכב כולו ואולי גם את הגלקסייה.
הוא יכל ללחוץ על PAUSE בוידאו של היקום ולהמשיך ב PLAY לבדו. כאשר גילה זאת לאביו גילה לו האב חזרה כי לסבו של ג'וני היו כוחות דומים. הוא יכל להאיץ את הזמן לעצמו ( FAST FORWARD ) ולהשאיר את יתר העולם ב PLAY. סבו של ג'וני מת בגיל צעיר.

ג'וני התאכזב קשות בתחילה,הריי תמיד רצה לעוף,להיות אולטרה חזק או לטפס על קירות.
הקפאת זמן לא נראתה בעיניו כלי ראוי או שימושי,בטח שלא לגיבור סידרת קומיקס.
נקודת המפנה היתה בבית הספר היסודי, ג'וני הקפיא את הכיתה,קם משולחנו,הציץ אל דפיי חבריו ושב אל השולחן. מיום זה ואילך היו חייו חגיגה מתמשכת. איש לא יכל להכותו מאחר וכאשר קרב אליו בריון זה או אחר נעלם ג'וני באורך פלא. לבריונים נמאס להראות מגוחכים והם ידעו כי לא ממולץ להטריד את ג'וני הקטן.
לכישוריו החדשים של הילד היו גם מגבלות,כאשר הקפיא את הסביבה לא יכל לשנותה. רק הוא עצמו יכל לנוע וכל מוצק או נוזל אחרים היו בלתי ניתנים להזזה. אם רצה ליטול או להניע חפץ מן הסביבה,נאלץ להפשיר את הזמן חזרה .
חולשה זו לא הפריעה לו כאשר שוטט בבתי בנות הכיתה ובמקלחותיהן וצפה בסרטים ללא רכישת כרטיס.
שנים חיי ג'וני כמלך,עד לרגע שבו מאס אביו במשתמט הצעיר שישב בחדרו,עם מלאי בירה שהתחדש באופן מפתיע,וגיהק כשלגופו תחתונים מוכתמים בלבד.
"אל תבזבז את כוחך,אל תחביא את מה שאתה יכול לעשות,קח את מה שאתה ותשתמש בזה "
ג'וני חשב קלות והחליט שלשם שינוי אביו צודק. חיש קל עזב את ביתו והתגייס לצבא,המקום בו אנשים צעירים ממשים את עצמם למלוא הפוטנציאל(?) שם חשף את עצמו ואת כישוריו. הוא נשלח למחנות אימונים,בסיסים סודיים ופגישות גורליות.הוא גם חתם על חוזה לייצוג ארצות הברית של אמריקה
תמורת משכורת מגונה,פטור ממיסים וקנסות והנחות מופלגות במיטב הקניונים.
לאחר שנת ניסויים מפרחת הוצג ג'וני לציבור הרחב כ "ג'וני המהיר !!!",אנשים בורים ומדענים נבונים התקשו להבין כיצד מסוגל אדם לעצור את הזמן לכן בחר הממשל לשווק את ג'וני כאיש היודע לרוץ מהר (מאוד). ג'וני הסכים לכל זאת וכך הפך "לג'וני המהיר !!!" גיבורה הראשון של אמריקה !
את הסיומת "איש מחוץ לזמן" הוסיף בליבו. סוף הערה }}}}}}}}}}}}}}}}

חזרה לבמה ולמתקפה הנפשעת ! "ג'וני המהיר:איש מחוץ לזמן"(סימן רשום ) הקפיא את ההתרחשות מסמרת השיער באולם בית הספר. הוא ניסה לתמרן את דרכו אל הבמה אך הצפיפות היתה בלתי נסבלת והוא נאלץ לטפס על ראשי האנשים. כאשר הגיע,בחן את המצב. הסכין הוצמדה אל צווארו של שר ההגנה והמיני עוזי (נצור על ירי אוטומטי )כוון אל תוך הקהל.
ג'וני ישב והחל לחשוב, אם יפשיר לרגע את הזמן יוכל לטפל ביד ימין או ביד שמאל. לא בשניהם.הנושא דרש טיפול יצירתי. ג'וני הסיר את חולצתו הכחולה והניח אותה על ראשו של הטרוריסט המאיים.
הוא הפשיר את הזמן,הצרחות שבו,הזמן קפוא שוב. כפי שניחש,בשניית התנועה הקצרה ניסה האיש להסיט את מחסום הראייה הפתאומי ( ג'וני נזכר גם שלא טרח לבשם את עצמו בטרם יצא מן הבית )
לשם כך הניע את יד הסכין מעלה. איום השר הוסר וג'וני עמד מול החולצה ותכנן את צעדו הבא.

אדי מעולם לא היה חכם גדול אבל גם אם היה,לא יכל להבין מה מתרחש במילי שניות מתחת לאפו.
הוא נפל על הרצפה,ללא נשק חם או קר ועם החולצה כחולה ומזיעה על ראשו,הוא בהחלט חש מטופש.
"אנדי !" צעק בקול.

ג'וני המהיר בהחלט חש מטופש,הנה הוא טיפל באחד אך לא טרח לטרוח ולחפש אם ישנו גם שני. "חובבני" סינן מבעד לשיניו. הוא דרך על ראשים,קיבות וגפיים עד שהגיע אל אנדי,ישב על כיסא פנוי וצפה במצב. לאנדי היתה הבעה מבוהלת או שהפזילה המוזרה היתה טבעית,ג'וני התקשה להחליט.
אנדי אחז באקדח אוטומטי למחצה וענני פיח וגז קפאו מלוע הנשק. ג'וני נאנח,כשקם מכסאו והחל לחפש את הכדור הירוי באוויר. האבדה נמצאה מול מצחה של ילדה קטנה,מנומשת עם צמות. ג'וני ידע שגם אם יפשיר את הזמן למרווח הזמן בקצר ביותר שיכל,לא יעלה בידו למשוך את הילדה בזמן אל מחוץ לטווח
הכדור.""היא אבודה" המהם לעצמו. מאחורי אנדי ולצידו השמאלי יכל לראות את צוות שומרי הראש של שר ההגנה. כאשר יפשיר את הזמן יוכלו אלו לעצור את התאומים המטורפים.
"נו טוב,עצרתי אחד,שהם יטפלו בשני" והוא דרך על אנשים נוספים בדרכו החוצה. אור שמש קידם את פניו מחוץ למבנה,מספר ילדים משחקים קפאו באוויר,חיוך ושמחה נעולים על פניהם.
מצפונו החל להציק לו. לא פשוט להיות גיבור,במיוחד כשאתה מחוץ לזמן.
"שיט,אני טוב מידי מכדי להיות עצמי" מלמל.

כאשר הופשר הזמן וכדור העופרת חצה את הסנטימטרים הנותרים,לא חורר הוא את מצחה של הילדה אלא את כתפו הימנית של ג'וני. הזמן עצר בשמינית וג'וני קילל את עצמו ואת אביו שחינך אותו להיות נוצרי טוב, כך שבין אורגיות פרועות למשקאות חריפים,ככל סלבריטאי המכבד את עצמו,הגניב ג'וני תפילה אחת או שתיים. "נו טוב" נאנח. ערמה של סוכנים כבדים קפצו וקצפו על אנדי וג'וני הספיק לראות את פניו הפוזלות (אז זה טיבעי ! ) תחת פרמידת לובשי שחורים.

בצידו האחר של האולם הספיק אדי להתרומם,בידו האחת אחז ברימון ובידו השנייה בנצרה השלופה.
"שיט,שיט,שיט"גיהק ג'וני ומיהר להאט את כולם. מדמם ועייף,טיפס על שביל אנשים בדרכו אל הבמה ,עבורם לא חלפו יותר מעשר שניות מאז החלה התקרית. ג'וני הפשיר את אדי לשברירי שניות,נטל את הנצרה,השיב אותה אל הרימון ושם אותו בכיסו. שמח וטוב לב, מסופק מהישגי היום הוא ירד מן הבמה,
הכתף הציקה לו והוא חש בצורך להרפות ולקבל טיפול רפואי הולם. הזמן זרם שוב.

אדי כבר היה ממש מבולבל,הסכין,המיני עוזי והרימון נעלמו. הוא ראה את סוכני השר נעים לעברו,סוגרים עליו. מזל שיש לי את חגורת הנפץ, חשב.
ג'וני המהיר הספיק לעצור את הזמן שנייה אחת מאוחר מידי,
אדי משך את החוט ולחץ על הכפתור,מנגנון הספירה לאחור תיקתק בקצב.
עשרים שניות,קרא ג'וני את המחוג.
תוך חמש שניות,כשהוא מקפיא ומפשיר בזהירות,הצליח לנתק את החגורה מאדי וכעת נדרש להוציאה מן המבנה תוך פחות מחמש עשרה שניות. הוא השליך אותה מעל לקהל,אל סוף האולם וחיכה בצד השני כדי לתפוס אותה (באותו רגע החל לשקול קריירה בספורט מקצועני ) אחת עשרה שניות נותרו וג'וני רץ כאילו ישבנו בוער,מקפיא ומפשיר משליך את החגורה ותופסה. אור השמש שוב קידם את פניו,שתי שניות, אמר המחוג.
בשארית כוחותיו זרק את חגורת הנפץ מעלה והתקופף כאשר נחתו עליו גיצים חמים.
"עשיתי את זה" זעק "ג'וני המהיר:איש מחוץ לזמן" אל הילדים ההמומים ובאותו רגע נחת לו גיץ לוהט על מכנסיו,ג'וני חש ברימון שבכיסו רוטט "שיט שיט שיט"הספיק לומר בטרם התפוצץ ישבנו בקול נפיחה רועם.

חלקיו של ג'וני המהיר,גיבורה הראשון של ארצות הברית של אמריקה,הוטמנו בצנצנת חרסינה והוצבו בחדרו של הנשיא המכהן,כראוי לגיבור אמיתי.
אדי ואנדי נכלאו ושוקמו בכלא ולאחר מכן ברחו ויצאו למסע רציחות אלים ברחבי היבשת.נושא נכתב על ידי נשלח
  ג'וני המהיר:איש מחוץ לזמן ! ! ! Captain Israel 10:18 30/07/2001
  בדעה מעורבת יעל 10:39 30/07/2001
  אה... אם חגורת הנפץ היתה בידיו, Boojie 10:53 30/07/2001
  אז כל הקטע של ההקפאה שחרור לא היה יעל 11:00 30/07/2001
  זאת אומרת, יעל 11:13 30/07/2001
  משעשע מאד! Boojie 10:52 30/07/2001
  ובכן פרייה 10:53 30/07/2001
  לדעתי את ההסבר ההיסטורי היה מקום Boojie 11:22 30/07/2001
  לא אמרתי שלא... פרייה 01:08 31/07/2001
  אין דבר העומד בפני הרצון Captain Israel 11:26 30/07/2001
  כמובן שמקבלים כסף! Boojie 11:29 30/07/2001
  לא זו התשובה גרומיט 07:05 31/07/2001
  בדיוק. מה שהוא אמר.[[ל''ת]] Boojie 13:33 31/07/2001
  actually. . . Captain Israel 14:08 31/07/2001
  RE: אין דבר העומד בפני הרצון זה שמשלם יותר מדי 11:36 30/07/2001
  מגיבים פה ? דניאל 12:03 30/07/2001
  ת'אמת? לא! גל  12:35 30/07/2001
  הסיפורים שלך, לצערי, Boojie 13:47 30/07/2001
  צר לי. הסיפורים שלך ה-ר-ב-ה פחות טובים[[ל''ת]] גרומיט 07:10 31/07/2001
  זה בלשון המעטה (ל''ת)[[ל''ת]] פרייה 08:58 31/07/2001
  FOR DANIEL ( A SHAXMAT Q) DarkeN 12:15 31/07/2001
  אההה!!! העיניים! העיניים!!!! שלמקו 15:11 31/07/2001
  אנא, דברים כאלה מיותרים. Boojie 15:22 31/07/2001
  הכל היה בצחוק, נכון? יעל 23:21 31/07/2001
  אחד הדברים שאני מעריכה בדניאל Boojie 09:44 01/08/2001
  RE: אחד הדברים שאני מעריכה בדניאל DarkeN 12:55 02/08/2001
  להסביר את ההבדל הקטן... פרייה 01:30 31/07/2001
  אכן, כפי שאמרו לפני, משעשע ביותר גל  11:24 30/07/2001
  RE: ג'וני המהיר:איש מחוץ לזמן ! ! ![[ל''ת]] מוות למפרי הבטחות 12:46 30/07/2001
  נחמד... נחמד מאד אפילו. שלמקו 17:18 30/07/2001
  RE: נחמד... נחמד מאד אפילו. זה שמשלם יותר מדי 18:08 30/07/2001
  בוקר טוב לכל המעורבים, (NY) 02:41 31/07/2001
  Thanks,תודה,danke,merci,grazie Catpain Israel 09:43 31/07/2001
  אל תדאג, (NY) 10:30 31/07/2001
  סליחה שאני מציק אבל. . . Captain Israel 14:18 31/07/2001


מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.