בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
RE: זה הסיפור הראשון שאני כותב נא להיות
נכתב ע''י: טום בומבדיל (IP Logged)
תאריך: 07:06 30/05/2001

וזה הסיפור השני הוא אף יותר גרוע אישית הוא בסיגנון טרי פראצט ,אני מקווה שהוא יהיה מצחיק זוהי רק גירסה שניה יבואו עוד הרבה גירסאות עד שהוא יהיה גמור אבל אולי תוכלו לעזור לי לקדם אותו בכמה ביקורות בונת ....

מוות
פעם חשבתם על מוות על איך זה שהוא ….לא לא הכוונה היא לא זה שלמות לבד זה רע אלא למוות הברנש שעשוי משלד ומכוסה בגלימה שחורה עם כזה חרמש של חקלאים .
פעם חשבתם כמה משעמם לו כל החברים שלו פשוט מתים …
אבל כמובן כמו לכל איש יש אישה ובחן מוות לא היה איש אבל בכל זאת .היו לו הרבה עשרות אבל לא היו לו בנים לא ,לא בגלל שהוא היה גם מת בין הסדינים הוא היה ממש חיי במובן הזה בעצם זה היה המובן היחידי שהוא היה חיי בו לא היו לו בנים כי מותר לו רק אחד אז הוא חיכה לנכונה* .

וכמובן גם זמנן למות הגיע ומוות ביצעה את העבודה שלו כמו גדול ** טוב נו נחזור לסיפור ויום אחד מוות פגש את אותה היא הייתה התגלמות האישה המושלמת בארובות עיניו של מוות ,והוא רצה אותה כמובן שהוא חיזר אחריה סרנדה לאור הירח כל הסיפור מוות היה דיי מיושן בקטע הזה כי נו מוות היה מיושן בעצמו בן כמה אלפי שנים טובות….עד שיום אחד הוא הציע לה להתחתן אייתו והיא לא הסכימה אבל הם המשיכו לצאת …מה ניראה לכם שעל הפעם הראשונה זה תמיד עובד תחשבו שוב …וככה בפעם העשרים וכמה היא הסכימה ובדיוק יום לפני החתונה הודיעו לו שיש לו יום קל היחידה שהוא צריך זה את אותה, מוות השתגעה הוא היה חייב להרוג את אותה כמובן כמו כל אחד אחר אין יוצאים מהכלל הוא הרג אותה מה לעשות *** ,מוות תמיד הסתדר עם מוות כי הוא הרי היה מוות אבל הוא לא יכל להסתדר עם מותה הוא השתגעה ניכנס לדיכאון והסתובב רק בחלוק שזה בעצם היה שיפור ממה שהוא לבש קודם, ואז הוא החליט להתאבד +לא היה איכפת לו מכלום מזה שאין לו ילד עדיין מזה שאין מי שימשיך את דרכו הוא החליט לקפוץ מגג וכך עשה ובעוד הוא נופל הוא חשב איך העולם יסתדר בלי מוות אבל הוא חשב מה אכפת לי אני עובר מהעולם הזה עכשיו .

ובכן אנשים אתם יודעים איך העולם יסתדר ללא מוות חבל כי גם אני לא ובכן פשוט נחייה וניראה .
*למוות היה מותר רק בן אחד כדי שיווצר תור של אנשים שעומדים למות ,שייקח לו כמה דקות להגיע כדי שלאיש יהיה זמן להיפרד הרי מוות היה מנומס הוא לא רצה שהלקוחות שלו ילכו בלי פרידה מתאימה .
למען האמת זה היה לחץ חברתי מ4 פרשי האפוקליפסה …לא היה מקום לעוד פרש מוות אז …רק בן אחד שיחליף אותו וזהו .
**לרוב הוא היה נשוי להן הרבה נשים ורגע הפרידה היה רגע משמח ביותר בשבילו .
***יש את האחים גרין בשביל סוף שמח.
+לא היו לו יותר מידי מגבלות ,לא היה לו כבר בשביל מה לחיות אהה טוב להתקיים והוא לא פחד יותר מידי ממות כי הוא מוות.

נושא נכתב על ידי נשלח
  זה הסיפור הראשון שאני כותב נא להיות טום בומבדיל 07:04 30/05/2001
  RE: זה הסיפור הראשון שאני כותב נא להיות טום בומבדיל 07:06 30/05/2001
  RE: זה הסיפור הראשון שאני כותב נא להיות ארז 07:49 30/05/2001
  Re: RE: זה הסיפור הראשון שאני כותב נא להיות שלומית 01:58 05/05/2009
  טוב,  כל מה שאמרתי על הסיפור הראשון גל  07:54 30/05/2001
  טוב, ממה נתחיל גל  07:51 30/05/2001
  הרעיון מצויין... אסטרו-נעמי 03:01 31/05/2001
  אם כבר איות... נני אוג 09:34 31/05/2001
  RE: הרעיון מצויין... טום בומבדיל 12:34 03/06/2001
  כדאי שתראה קודם את איש הרס ארן 16:00 08/07/2002

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.