פורום האגודה :   מיועד לדיון בנושאים הקשורים לפעילות האגודה בלבד 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
1. ראשית, קראו את כללי הפורום.
2. לפני שתשאלו, קראו את רשימת השאלות הנפוצות שלנו.
כנס "עולמות 2011: זמן" ? קול קורא ליוצרים ולמנהלי הפקות
נכתב ע''י: עולמות (IP Logged)
תאריך: 11:00 30/10/2010

כנס "עולמות" יתקיים בחול המועד פסח הקרוב זו הפעם השביעית, בהפקת האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה ועמותת טולקין הישראלית. כאירוע ששם את קהילות החובבים במרכז, יהיו בו שלל הפקות ואירועים מיוחדים, במיוחד בשבילכם.

מעוניינים להעלות מחזה? שעשועון? הקרנה פעילה? אירוע מוזיקלי? מופע בידור? תחרות? סרט חובבים? יש לכם רעיון לאירוע בפורמט חדש לחלוטין? "עולמות" הוא הכתובת שלכם. כאן תהיה לכם הבמה הטובה ביותר, עם כל מה שמסביב: פרסום, הסדרת זכויות היוצרים, וכמובן מימון שיאפשר לכם להרים את ההפקה, ולנו להגיש בעזרתכם לקהל שלנו חוויה מיוחדת במינה. כמו כן, למעוניינים יינתנו ייעוץ והכוונה מאת הבמאית רותם ברוכין.

מעוניינים להציע אירוע מיוחד? שלחו אלינו את פרטיכם (שם וטלפון), בצירוף דף הסבר מפורט על אודות הרעיון שלכם, ואנו נשמח לבחון את האפשרות להעלותו בכנס הקרוב. הכתובת למשלוח ההצעות: manager@olamot-con.org.il .

לתשומת לבכם, פרויקטים שזמן ההפקה שלהם ארוך מדי עבור הכנס הקרוב, שיתקיים באפריל 2011, עדיין יוכלו להשתלב במסגרת פסטיבל אייקון 2011, שיתקיים בתל אביב בסוכות 2011, אם יתאימו לדרישות.

אנו מזמינים אתכם לבקר מעת לעת באתר הכנס ולהתעדכן במועדי ההגשה להרצאות, לסדנאות ולפעילויות נוספות. כתובתנו: www.olamot-con.org.il .נושא נכתב על ידי נשלח
  כנס "עולמות 2011: זמן" ? קול קורא ליוצרים ולמנהלי הפקות עולמות 11:00 30/10/2010
  קול קורא להגשת אירועים לכנס "עולמות 2011: זמן" עולמות 01:38 09/11/2010


שמך: 
כתובת הדוא''ל שלך: 
נושא: 
זהו פורום מנוהל. הודעתך תשאר נסתרת עד לאישור המנהל.
This forum powered by Phorum.