פורום האגודה :   מיועד לדיון בנושאים הקשורים לפעילות האגודה בלבד 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
1. ראשית, קראו את כללי הפורום.
2. לפני שתשאלו, קראו את רשימת השאלות הנפוצות שלנו.
אז עוד בקשה, או תחינה, או כל הגדרה אחרת, לגבי פרס גפן.
נכתב ע''י: Boojie (IP Logged)
תאריך: 12:09 31/08/2010

כלומר, מלבד הבקשה המובנת מאליה לעדכן את התאריכים הנ"ל באתר הפרס - גם בטופס ההצבעה וגם בכל מקום רלוונטי אחר.
יצא לי עכשיו - במסגרת חיפוש בנושא כלשהו - לפתוח את מה שהיה פעם [url=http://geffen.sf-f.org.il/2009/stageB/]טופס ההצבעה לשלב ב' של פרס גפן 2009[/url]. כעת לא מופיע בו דבר מלבד "ההצבעה הסתיימה". אין לי מושג כמה מקורות נוספים שבהם היה מידע על המועמדים לפרס גפן נמחקו בינתיים. ככל הידוע לי, כרגע, אין *שום* מקום שבו המידע הזה - כל המועמדים לפרס גפן, בכל השלבים של כל השנים - מרוכז במקום אחד. יש דף באתר פרס גפן שבו יש את רשימת הזוכים. מי שמחפש באתר האגודה יכול ללקט את המידע מפה ומשם. אבל מקום אחד מסודר שיספק לכל המתעניין בתולדות הפרס את המידע החשוב הזה - אין.
המידע הזה חשוב מבחינה היסטורית (רשימת המועמדים לפרס גפן בכל הקטגוריות, בכל השלבים ובכל השנים היא אחת התמונות הטובות ביותר שיש לנו על התפתחות ספרות המד"ב בארץ) ונדמה לי שגם מבחינה יחצ"נית. חבל שהוא יילך לאיבוד. קל מאד לאבד מידע במחיקה לא מתוכננת, ואחר כך קשה מאד למצוא אותו מחדש - מתחילים לחפש את מי שהמידע היה ברשותו, ומגלים שזה בלבול מוח מהסרטים.
מה שאני מבקשת, או מתחננת, או כל מילה מספיק חזקה שתמצאו - זה שהאגודה תמנה מישהו שירכז את המידע הזה - או אפילו כשלב ראשון רק רשימת קישורים מסודרת - ויעלה את זה לאתר פרס גפן ולאתר האגודה. הייתי עושה את זה בעצמי, באמת, אבל מסיבות ידועות ומובנות פשוט אין לי זמן. בחיי, אין לי.
בבקשה, דאגו לשמר את המידע הזה בצורה מסודרת במקום אחד, לפני שתקרה איזושהי תקלה לא צפויה וצפויה מאד ותמחק חלק ממנו בצורה שתקשה מאד על השחזור. פרס גפן זה ההיסטוריה שלנו ונכס משמעותי שלנו, ואנחנו צריכים להתגאות בו ובגלגולים שהוא עבר.

הערה: אם במקרה יש דף כזה, והצלחתי לפספס אותו - למה החביאו אותו ככה שאני לא אמצא אותו?

===
Carthago Delenda Est. R'lyeh Fhtagn! -Cthulhu the Elder

נושא נכתב על ידי נשלח
  מה מועדי ההצבעה לפרס גפן? Boojie 13:00 22/08/2010
  Re: מה מועדי ההצבעה לפרס גפן? נועה רייכמן 12:05 23/08/2010
  Re: מה מועדי ההצבעה לפרס גפן? הדס שמע בשם ועדת פרס גפן 12:46 25/08/2010
  Re: מה מועדי ההצבעה לפרס גפן? falcore 14:50 25/08/2010
  אז עוד בקשה, או תחינה, או כל הגדרה אחרת, לגבי פרס גפן. Boojie 12:09 31/08/2010
  בדף פרס גפן באתר kenny 08:40 01/09/2010
  אר... זה סתם חיפוש על המחרוזת "פרס גפן", Boojie 10:26 01/09/2010
  אוקיי kenny 13:02 01/09/2010

שמך: 
כתובת הדוא''ל שלך: 
נושא: 
זהו פורום מנוהל. הודעתך תשאר נסתרת עד לאישור המנהל.
This forum powered by Phorum.