פורום האגודה :   מיועד לדיון בנושאים הקשורים לפעילות האגודה בלבד 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
1. ראשית, קראו את כללי הפורום.
2. לפני שתשאלו, קראו את רשימת השאלות הנפוצות שלנו.
עדכוני הועד 28.06: אמא"י, שגרירות, בדיון, פאן.קון, אייקון, פרס גפן, פרס עינת, היה יהיה, אתר האגודה, מבצע לחברים מחדשים
נכתב ע''י: עדכוני הועד (IP Logged)
תאריך: 11:47 20/07/2010

פרוטוקול ישיבת ועד האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה שהתקיימה בתאריך 28.6. מתנצלים על העיכוב.


נוכחות:
יו"ר- ליאת שחר
חברות הוועד- נעמה פרידמן, לילי דאי והדס משגב


אמא"י
כנס הקיץ של אמא"י יתקיים במהלך חודש אוגוסט. חשבון בנק נפרד לאמא"י נפתח תחת שם האגודה ואמא"י. בחשבון הופקד סכום זמני, אשר יושלם עם סיום עריכת הדו"ח הכספי ע"י מנהלת החשבונות של האגודה. בחירות לוועד אמא"י יתקיימו בחודש יולי.


שגרירות סאנידייל בישראל
הצטרפות השגרירות אל האגודה הושלמה בחודש שעבר עם העברת הכסף מחשבון השגרירות לחשבון האגודה. במהלך החודשיים הקרובים יסגר חשבון הבנק הנוכחי של השגרירות שנמצא תחת חשבון סטארבייס.


כנס בדיון
כנס בדיון היה מוצלח והסתיים ברווח. תודה לד"ר דניאלה גורביץ ולקרן אמבר שניהלו את הכנס, ולכל העוסקים במלאכה.


כנס פאן.קון
כנס פאן.קון יתקיים ב-15 באוגוסט, יום א', במתחם אוהל שם ? אשכול פיס שברמת גן, בשיתוף ארגוני החובבים השונים. מנהלות הכנס, ענבר מאירסון והדס נבנצל מדווחות כי גיוס התכנים כמעט הושלם. בכנס תעלה ההפקה "זומבי.קון 2010", מחזמר אודיו (תסכית-זמר) שעלה לראשונה בכנס עולמות 2010.

פסטיבל אייקון
אייקון 2010: מבעד למראה קורם עור וגידים. איסוף התכנים מתקדם היטב ועלה אתר האינטרנט של הפסטיבל.
הזכויות על מותג אייקון נמצאות בתהליך של ערעור על ידי אורי אביב, המבקש להעביר לידיו את כל הזכויות בסימן המסחרי "אייקון" בטענה שהעמותות המייסדות הן "נותנות חסות" בלבד, ופעילותן בפסטיבל מראשיתו ועד היום אינה רלוונטית. במצב שנוצר ע"י הגשת הערעור, חוסר תגובה של העמותות היה מוביל ישירות לביטול רישום הסימן על ידן. על כן החליטו ועדי העמותות להשיב לטענה, ונושא המותג נמצא כעת בדיון משפטי. האגודה והעמותה נדרשו לצעד הזה במטרה לשמור על השם אייקון לטובת הפסטיבל שיזמו, הקימו וניהלו במשך שנים רבות, ולטובת קהילת החובבים. התייצבות הקהילה מאחורי האגודה, כפי שהתבטאה במפגש הפעילים שלה, מעידה בעד עצמה.
עקב רגישות הנושא ולחצי זמנים שעשויים לדרוש החלטה מהירה, ליאת קיבלה את אישור הוועד להפעיל שיקול דעת בנוגע לנושא ההתנגדות לערעור, ולהביא נושאים להצבעת הוועד על פי שיקול דעתה.
חברי האגודה יעודכנו בהתפתחויות.

פרס גפן
התקלה בטופס ההצבעה תוקנה וההצבעה לשלב ב' נמשכת. דרוש מפיק לאירועי פרס גפן באייקון, ולקידום פרס גפן. כל מי שרוצה לתרום לנושא מוזמן לפנות ל[email]עדי לויה[/email] ו[email]נעמי וינר[/email]. naomi@astronomi.tv [email]falcore42@gmail.com[/email]

פרס עינת
הגשת הסיפורים לפרס עינת בעיצומה. הועד מודה לדורית וריקה על עבודתן המצויינת בקידום הפרס, שאייטמים אודותיו מתפרסמים ב- Ynet וברחבי הרשת.

"היה יהיה"
נבחנת אפשרות לשיתוף פעולה עם הוצאת ספרים בהוצאת שנתון האגודה, הספר "היה יהיה". פרטים נוספים יפורסמו עם סגירת ההסכם.
הסיפורים נערכו ועוברים להגהה.

.

מבצע חידוש חברות
במהלך חודש אוגוסט יתקיים מבצע מיוחד של חידוש חברות לאגודה ב-70 ? . המבצע מיועד לחברים מחדשים בלבד, ויתקיים אך ורק במהלך חודש אוגוסט. ניתן יהה לנצל את המבצע בתשלם דרך האינטרנט, או בכנס פאן.קון.נושא נכתב על ידי נשלח
  עדכוני הועד 28.06: אמא"י, שגרירות, בדיון, פאן.קון, אייקון, פרס גפן, פרס עינת, היה יהיה, אתר האגודה, מבצע לחברים מחדשים עדכוני הועד 11:47 20/07/2010


שמך: 
כתובת הדוא''ל שלך: 
נושא: 
זהו פורום מנוהל. הודעתך תשאר נסתרת עד לאישור המנהל.
This forum powered by Phorum.