פורום האגודה :   מיועד לדיון בנושאים הקשורים לפעילות האגודה בלבד 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
1. ראשית, קראו את כללי הפורום.
2. לפני שתשאלו, קראו את רשימת השאלות הנפוצות שלנו.
זה מאוד תלוי בפאנקון
נכתב ע''י: uriaviv (IP Logged)
תאריך: 16:40 28/06/2010

היי,

פאנקון זה לא כנס עם מסורת ברורה שמגדירה מה הוא. היה פאנקון שהיה פיקניק של חבר'ה בפארק הירקון, והיו כנסים בעלי תכנים ומוטיבים שונים.

הכנס הטוב ביותר בתחום (ואחד הטובים ever) הופק ע"י נעמי וינר, וכולו עסק בארגון. היה פנל של מייסדי ויושבי ראש של ארגונים (החל בתא המד"ב הקטן ביותר וכלה באימפריה שהייתה סטארבייס), היה פנל של מארגני כנסים, היו ראיונות על הבמה עם פעילים מרכזיים ומנהלי כנסים, שמספרים מור"קים (זה היה מצוין), היה את צוות אייקון על הבמה עונה על שאלות והדבר הכי טוב היה המופע האחרון - השופטים היו בכירי הקהילה מקצוותיה השונות, משתתפים חולקו לקבוצות של שלוש, כל אחד מהשלוש הוגדר כנציגו של ארגון קיקיוני ולא קשור, והשלושה יחדיו, בלי מכנים משותפים רבים, נדרשו לארגן יחדיו את הכנס המשותף שלהם - והיו להם 10 דקות (במהלכן היה משהו על הבמה, לא זוכר מה) להגדיר מה התמה המשותפת שלהם, מי הם אורחי הכבוד, מהם אטרקציות התוכן המרכזיות והכי חשוב - להציג את מופע הפתיחה של הכנס. שחין ו-דבר!

הרצאות שרלוונטיות לכנס מהסוג הזה הן על כנסים בחו"ל מסוגים שונים - הן כהמלצות ממבקרים, הן מהצד הארגוני - הדומה והשונה בינינו לבין חו"ל ; על ארגונים בחו"ל ; על פרסי ההוגו ופרסים נוספים בחו"ל.

הפוסט הזה זה עשה לי חשק להגיש הרצאה או שלוש. כלומר, בהנחה שזה יהיה מודל הכנס.

אורי

נושא נכתב על ידי נשלח
  שאלת פאן.קון אלודאה נטולת ססמא 08:06 28/06/2010
  בתור מישהו שהיה מעורב בהפקת הפאןקון הראשון גל 12:05 28/06/2010
  הו, כמה שאתה נחמד אלודאה נטולת ססמא 03:29 29/06/2010
  בדיוק גל 07:02 29/06/2010
  זה מאוד תלוי בפאנקון uriaviv 16:40 28/06/2010
  היסטוריה: אני מסכימה עם אורי. Boojie 15:20 30/06/2010
  אני כבר ממסגרת את זה. אלודאה נטולת ססמא 15:59 01/07/2010

שמך: 
כתובת הדוא''ל שלך: 
נושא: 
זהו פורום מנוהל. הודעתך תשאר נסתרת עד לאישור המנהל.
This forum powered by Phorum.