פורום האגודה :   מיועד לדיון בנושאים הקשורים לפעילות האגודה בלבד 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
1. ראשית, קראו את כללי הפורום.
2. לפני שתשאלו, קראו את רשימת השאלות הנפוצות שלנו.
אורח הכבוד של "עולמות 2010": וולטר קניג
נכתב ע''י: עולמות 2010 (IP Logged)
תאריך: 05:27 04/02/2010

וולטר קניג, אורח הכבוד של כנס "עולמות 2010", קנה לעצמו שם בעשורים האחרונים כשחקן וכבמאי מוערך. בין תפקידיו הבולטים נמצאים צ'כוב בסדרה "מסע בין כוכבים" המקורית ובסטר בסדרה "בבילון 5". באחרונה כתב וביים את הסרט "בלתי-חייזר" אשר יוקרן במהלך הכנס.

במסגרת הכנס יתקיימו כמה אירועים בהשתתפותו של קניג: שיחה עם הקהל על חוויותיו בעשרות שנים בתעשיית הקולנוע, הטלוויזיה והתיאטרון, ארוחת ערב מיוחדת בהשתתפותו, מפגש מעריצים אינטימי וכן הקרנת סרטו החדש "בלתי-חייזר", שבסופה יענה לשאלות הקהל. כמו כן ייקח חלק בפאנל בהשתתפות קולנוענים ישראליים.


תחרות הסיפורים ותחרות נולד לפילק ? הזדרזו להירשם!

אנחנו מזמינים אתכם להגיש סיפור לתחרות הסיפורים הקצרים השנתית של כנס "עולמות", המוקדשת הפעם לנושא "קסם ומדעים". התחרות מעניקה במה מושלמת לפרסום הסיפורים הקצרים שלכם, באתר הנהנה מאלפי כניסות בחודשים הסמוכים לכנס. ועוד לא דיברנו על הפרסים! כל הפרטים כאן: http://olamot-con.org/?page_id=4

אם מוסיקה ושירה הם הכיוון שלכם, יש לנו את הדבר הנכון בשבילכם ? "נולד לפילק", תחרות כתיבת הפילקים השנתית, המייצרת מדי שנה שלל פילקים (שירי חובבים) מבדרים ומקוריים. אם יש לכם רעיון מגניב לשיר, אתם מוזמנים לקחת אותו צעד אחד קדימה, כי ב"נולד לפילק" נרצה לראות את השיר הזה גם מבוצע בביצוע חי, מול קהל שהדבר האחרון שמעניין אותו זה למצוא את הכוכב הנולד הבא.

בואו לראות כמה דוגמאות לפילקים שהוגשו לתחרות, ממש כאן: http://olamot-con.org/?page_id=20.

תערוכת הציורים "קסם מדעי, מדע קסום"

כנס "עולמות 2010" גאה להכריז על תערוכת ציורים בנושא "קסם מדעי". אנו מזמינים אתכם להציע לתערוכה ציורים מעשה ידיכם אשר עוסקים בהיבט כלשהו הנוגע לקסם, למדע או למה שביניהם. מועד אחרון להגשת יצירות: 18 במרץ. לפרטים נוספים: http://olamot-con.org/?page_id=890נושא נכתב על ידי נשלח
  אורח הכבוד של "עולמות 2010": וולטר קניג עולמות 2010 05:27 04/02/2010
  Re: אורח הכבוד של "עולמות 2010": וולטר קניג falcore 01:08 05/02/2010


שמך: 
כתובת הדוא''ל שלך: 
נושא: 
זהו פורום מנוהל. הודעתך תשאר נסתרת עד לאישור המנהל.
This forum powered by Phorum.