פורום האגודה :   מיועד לדיון בנושאים הקשורים לפעילות האגודה בלבד 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
1. ראשית, קראו את כללי הפורום.
2. לפני שתשאלו, קראו את רשימת השאלות הנפוצות שלנו.
אין לי דעה לגבי אופציה 2
נכתב ע''י: Boojie (IP Logged)
תאריך: 07:31 20/12/2009

(שהיא יחסית קלה להקמה - אם כי לא בהכרח לתחזוקה - דרך אחד ממגוון האתרים שמאפשרים הקמת גלריה, לא חייבים להחזיק את הממשק על אתר האגודה עצמו), אבל אופציות 1 ו-3 עלו בווריאציות שונות לא מעט פעמים, והן דורשות *המון* תוספת של עבודה לאנשים שגם ככה עמוסים בעבודה, והתועלת בהם מינורית. ברכת יום הולדת ו"יחס אישי" מטעם ארגון זה אחד הדברים הכי פחות מועילים שיש, במיוחד אם היא לא מלווה באיזשהו בונוס (כי היא נתפסת כספאם, לא כמשהו אישי), והיא דורשת המון עבודת תחזוקה ממי שאחראי על מסד הנתונים של חברי האגודה (בעיקרון, מזכיר האגודה - וכאן עלינו להזכיר שהמידע שבמסד הנתונים הזה נחשב מאגר נתונים ולכן חייב להישמר בתנאי חסיון נאותים. הווה אומר, אסור להעביר אותו לאדם אקראי כלשהו שתפקידו יהיה לתחזק רק את העניין הזה - ואלוהים יודע שלמזכיר האגודה יש מספיק עבודה גם בלי להצטרך להתעסק עם ימי ההולדת של חברי האגודה).
מבחינת יחס עלות-תועלת, שתי ההצעות האלה הן לא "הצעות ייעול", אלא להפך. אלה שני דברים שדורשים עבודת תחזוקה מתמדת (שזה אחד הדברים שהאגודה הכי מתקשה בהם, ר' קשיי התחזוקה הבסיסית ביותר שנתקלים בהם אתרי האגודה גם כרגע), והתועלת בהם מינימלית. עדיף להשקיע את המשאבים האלה בדברים שמניבים תועלת גדולה יותר ביחס להשקעה.
סליחה על שפיכת המים הקרים, אבל אני חושבת שהאגודה כרגע לא יכולה להרשות לעצמה שלא לשקול את יחס עלות-תועלת בכל פרויקט חדש שהיא נכנסת אליו. גם ככה יש לה יותר מדי דברים שלא מתוחזקים כראוי בגלל קשיי כוח אדם.

===
Carthago Delenda Est. R'lyeh Fhtagn! -Cthulhu the Elder

נושא נכתב על ידי נשלח
  הצעות ליעול פעילות האגודה מור מוריה הרמלין 04:15 20/12/2009
  אין לי דעה לגבי אופציה 2 Boojie 07:31 20/12/2009
  ולפחות מבחינתי (כחברת אגודה, לא כחברת ועד)... MuchRejoicing 09:32 20/12/2009
  אני תוהה כמה עבודת תחזוקה באמת נדרשת למכתבי יומולדת ארז 10:41 22/12/2009
  ארז, רמז: Boojie 11:21 22/12/2009
  Re: הצעות ליעול פעילות האגודה falcore 01:32 25/12/2009

שמך: 
כתובת הדוא''ל שלך: 
נושא: 
זהו פורום מנוהל. הודעתך תשאר נסתרת עד לאישור המנהל.
This forum powered by Phorum.