פורום האגודה :   מיועד לדיון בנושאים הקשורים לפעילות האגודה בלבד 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
1. ראשית, קראו את כללי הפורום.
2. לפני שתשאלו, קראו את רשימת השאלות הנפוצות שלנו.
עדכוני מאורות: רצח באוריון אקפרס ולשיר בכל הכוח 3
נכתב ע''י: גל (IP Logged)
תאריך: 12:48 30/11/2009

כנס מאורות הוא כנס מדע בדיוני של האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה בשיתוף נוער שוחר מדע ירושלים, הוא יערך ב -17 בדצמבר בגבעת רם בירושלים, ונושאו השנה הוא "פני מועדות לכוכבים".

ניתן לצפות בתוכנייה כאן: http://meorot.sf-f.org.il/?page_id=5

בין האירועים המיוחדים בכנס: תצפיות אסטרונומיות, רצועת הרצאות של נוער שוחר מדע, מופע "לשיר בכל הכוח 3" לפי "הנוסע השמיני" והקלטה חיה של תסכית מקורי - "תינוקות שנישבו" - ע"י קבוצת "מספרי הסיפורים".
(מחפשים את יומן התוכן? הוא ממשיך להתעדכן במעלליהם של סוכני הכנס: http://meorot.sf-f.org.il/?page_id=457 )

כמו כן, במדור החדשות של הכנס ( http://meorot.sf-f.org.il/?cat=3 ) תוכלו להתעדכן בידיעות מדעיות על גבול (או מעבר לגבול) המדע הבדיוני.

"רצח באוריון אקספרס" - האם הצלחתם כבר לפענח את התעלומה?
סיפורים חדשים עלו לאתר, בהם סיפורם של החוקר קטאייט-רטאייט, מאת יואב אבני, סיפורה של המפקדת טאניגה גוריארס מאת לילי דאי וסיפורה של הגבירה מידי אולורו מאת דורית תמיר.
פרויקט הכתיבה של כנס המדע הבדיוני מאורות מאחד כותבים שונים ומגוונים המציגים יחד תעלומת רצח אחת. את הסיפורים ניתן לקרוא כאן: http://meorot.sf-f.org.il/?page_id=9

לשיר בכל הכוח 3: הנוסע השמיני
ביודה ובאיניגו כבר טיפלנו...
עכשיו הגיע הזמן להיטפל למישהו ברמה שלנו, מישהו שיכול להחזיר מלחמה ואפילו לנצח. יצור מפחיד, מרתיע, יש שיאמרו מגעיל. מה שבטוח, זה יהיה הרבה יותר אפל!
במלאת 30 שנים לייסוד סדרת "הנוסע השמיני", במלאת 60 שנה לסיגורני וויבר וברוח "פני מועדות לכוכבים", מגיע "לשיר בכל הכוח 3: הנוסע השמיני" כדי להרוס את החגיגה ולהזכיר שהפנים מועדות לכוכבים. בדרך נפגוש גם חייזרים, והם לא תמיד סימפטיים.
אם אהבתם את הסרט הראשון בסדרה, אם אתם אוהבים את הדמויות ומזדהים עם מאבקה (הראשון) של ריפלי נגד מזילי הריר, אם אתם חוששים לראות את הסרט בגרסתו הרגילה ומעדיפים לחזות בו בליווי מוזיקה עליזה, וגם אם אתם רק רוצים לראות את סיגורני וויבר בתחתונים - מקומכם איתנו.
"לשיר בכל הכוח 3: הנוסע השמיני" הוא אירוע מיוחד לכנס "מאורות 2009", שמגולל את עלילת הסרט באמצעות קריוקי ייחודי ושירת פילקים שהוכנו במיוחד עבור ערב זה. בואו לשיר בעצמכם ולראות את הסיפור מוצג כפי שלא ראיתם מעולם... אלא אם השתתפתם כבר ב"לשיר בכל הכוח" 1 או 2.
עמוד האירוע באתר הכנס: http://meorot.sf-f.org.il/?page_id=466
צפו בטריילר: http://www.youtube.com/watch?v=9wtcL3Wrxb8

אתר הכנס: http://meorot.sf-f.org.il
אירוע הכנס בפייסבוק - http://www.facebook.com/event.php?eid=162881527206
עקבו אחרינו בטוויטר - http://twitter.com/Meorotנערך 1 פעמים. עריכה אחרונה ב-12:51 30/11/2009 על ידי גל.נושא נכתב על ידי נשלח
  עדכוני מאורות: רצח באוריון אקפרס ולשיר בכל הכוח 3 גל 12:48 30/11/2009
  פלאייר לכנס מאורות גל 04:18 08/12/2009
  עוד שבוע לכנס מאורות! גל 13:59 10/12/2009


שמך: 
כתובת הדוא''ל שלך: 
נושא: 
זהו פורום מנוהל. הודעתך תשאר נסתרת עד לאישור המנהל.
This forum powered by Phorum.