פורום האגודה :   מיועד לדיון בנושאים הקשורים לפעילות האגודה בלבד 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
1. ראשית, קראו את כללי הפורום.
2. לפני שתשאלו, קראו את רשימת השאלות הנפוצות שלנו.
אני מעבירה ביקורת *לאחר* מעשה כבר הרבה זמן.
נכתב ע''י: Boojie (IP Logged)
תאריך: 14:55 30/11/2009

ואת יודעת מה? אין בזה תועלת. זה לא עוזר בכלום. כי הטעויות כבר נעשו, ולאף אחד אין כוח לתקן אותן. ובדרך כלל, מי שעשה אותן גם לא ממש רוצה לשמוע שהוא טעה.

הטיפול באתר האגודה שגוי, *מאד*, כבר - טוב, מאז שפרשתי מניהולו. והוא לא היה ממש מה שהוא אמור להיות גם כשאני ניהלתי אותו (כי לקחתי את התפקיד באי רצון ולקח לי זמן ללמוד אותו, וכי לקחתי על עצמי עומס מטורף שלא יכולתי לעמוד בו) אבל לפחות *היה* ניהול.

אני לא רוצה לראות טעויות נוספות נערמות על קודמותיהן. אני לא רוצה לראות חבורה של פעילים נלהבים מתחילים בחדוות עשייה לעשות דברים טובים, מועילים וחשובים שבסופו של דבר יעלו לנו ביוקר (כפי שכרגע עולה לנו הפיאסקו של אתר גפן. והוא עולה לנו ביוקר. באמת). אני לא רוצה לראות אנשים מתנדבים בהתלהבות למלא תפקידים שכבר יש באגודה אנשים שממלאים אותם, וכל מיני מתנדבים נמרצים דורכים זה לזה על הבהונות כי אף אחד לא יודע מי עושה מה (כמו, נגיד, כשהוועד מינה את אחיך להיות "אחראי טכני" על אתר האגודה כשאתר האגודה נזקק, למעשה, למנהל, וכבר היו לו שני אחראים טכניים - דותן דימט הוותיק ומרובה הקרדיט, וחנית כהן הפחות ותיקה אבל מרובת הקרדיט גם היא - מה שהוביל לדחיפתם הצידה בלי שאף אחד יחשוב שאולי זו לא הדרך לשמור על פעילים ותיקים שכבר תרמו לאגודה לא מעט, וגם לפיזור תחומי אחריות בין כמה אנשים שונים בלי שאף אחד יידע מי בעצם אחראי למה).

הביקורת שלי מוציאה לאנשים את הרוח מהמפרשים? יופי. נכון לרגע זה, עדיף להוציא לאנשים את הרוח מהמפרשים כדי שלא ימהרו להקים "אתרי גפן" חדשים שמאוחר יותר יתגלו כפילים לבנים שמביאים יותר נזק מתועלת, מרוב התלהבות שאין מי שיכוון אותה כמו שצריך. חדוות עשייה שלא מתועלת כראוי מביאה נזקים. אנשים נלהבים מרימים פרויקטים שאחר כך אין מי שיתחזק כראוי, ואלה הורסים דברים שהקמתם דרשה שנים. לא הייתי רוצה לראות חבורה של פעילים נלהבים מחליטים על רפורמות באתר האגודה, שמאוחר יותר יתגלה - מפני שלא היה אף אחד שיקח אחריות גלובלית מסודרת על הנושא ושיראה דברים מנקודת השקפה רחבה - שהן הרסו אתר שפעל נהדר (ואתר האגודה, מבחינת צרכיה היחצ"ניים של האגודה, פועל נהדר. אפשר לשפר, אבל מבחינת המיצוב שלו בגוגל והנגישות שלו, הוא נהדר) במשך שנים.

ולגבי האופטימיות שלך, שאחרי כמה ישיבות עם אנשים שמכירים את האתר את מספיק מומחית לעניין כדי שתהיי מסוגלת למסור את כל המידע הנחוץ בשלוף בזמן סיעור מוחות - טוב, אני מקווה שאת צודקת. אבל באמת, כל עוד אין לאתר האגודה מנהל שיודע מה הוא עושה, אולי היה עדיף אם היית בוחרת נושא אחר למפגש הראשון של פעילי האגודה. משהו שהפעילות בו תפעל בכיוון של ריכוז המשאבים והמאמצים, ולא פיזורם.

===
Carthago Delenda Est. R'lyeh Fhtagn! -Cthulhu the Elder

נושא נכתב על ידי נשלח
  פורום פעילי האגודה נעמי וינר 05:39 24/11/2009
  הזמנה: מפגש פעילים בכנס מאורות נעמי וינר 05:49 24/11/2009
  מאחר שאני הניג'סית שאני, אני חייבת לברר: Boojie 15:39 26/11/2009
  אני זוכרת שמישהי אמרה לי נעמי וינר 11:00 28/11/2009
  אני לגמרי בעד דיון באתר האגודה - לאן. Boojie 02:36 29/11/2009
  ואגב, אני תוהה: Boojie 02:46 29/11/2009
  ורד יקירתי נעמי וינר 14:36 30/11/2009
  אני מעבירה ביקורת *לאחר* מעשה כבר הרבה זמן. Boojie 14:55 30/11/2009
  אה, כאן אולי כדאי להפנות את האצבע המאשימה כלפי. MuchRejoicing 05:38 01/12/2009
  אין כאן עניין של אצבע מאשימה. Boojie 08:00 01/12/2009
  אעשה כמיטב יכולתי. (ל"ת) MuchRejoicing 09:28 03/12/2009
  נו, פעם שלישית גלידה. (ל"ת) Boojie 11:10 24/11/2009
  LOL גל 12:58 24/11/2009
  לא נורא, לא נורא. Boojie 13:10 24/11/2009

שמך: 
כתובת הדוא''ל שלך: 
נושא: 
זהו פורום מנוהל. הודעתך תשאר נסתרת עד לאישור המנהל.
This forum powered by Phorum.