פורום האגודה :   מיועד לדיון בנושאים הקשורים לפעילות האגודה בלבד 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
1. ראשית, קראו את כללי הפורום.
2. לפני שתשאלו, קראו את רשימת השאלות הנפוצות שלנו.
אני לגמרי בעד דיון באתר האגודה - לאן.
נכתב ע''י: Boojie (IP Logged)
תאריך: 02:36 29/11/2009

אני רק חושבת שכמו הרבה דיונים שכבר נערכו בכל מיני פורומים בעבר, כל ההצעות הפורות והמועילות וכל הנכונות להתנדב יירדו לביוב בצורה אלגנטית אם לא יהיה מי שיהיה אחראי על יישום, שיידע להגיד מה ניתן לביצוע ומה לא, מה נדרש כדי לבצע הצעות מסוימות, וכן הלאה. אין הרבה טעם, למשל, שהפעילים ידונו שעה וחצי בשאלה איך אמורה להיראות פונקציה מסוימת באתר, אם מנהל האתר יוכל להגיד להם בתוך עשר שניות שפונקציה כזאת, למרבה הצער, לא ניתנת לביצוע במסגרת האמצעים הנוכחיים שלנו, או שפונקציה אחרת תהיה יעילה בהרבה וקלה יותר לביצוע. ו*אין* כרגע מי שיוכל לומר להם דבר כזה.

ואם המטרה שלך היא למצוא מנהל לאתר האגודה מקרב הפעילים שיבואו, הרי שהמטרות המוצהרות של הישיבה מנוסחות בצורה לגמרי לא נכונה. אנשים יבואו מתוך הנחה שהם מגיעים כדי לטחון מים על מה שצריך להיות באתר האגודה, במקום שיבואו מתוך ההנחה שצריך למצוא לאתר מנהל.

אני רוצה שתביני שאני - ואנשים אחרים שמבינים משהו באיך אתרים אמורים להתנהל - רואים בחומרה רבה מצבים כמו מה שקורה עם אתר פרס גפן, והמצב שבו הוועד שלנו, שהוא מלא רצון טוב אבל כנראה לא מבין כלום בניהול אתרים, מניח שזה רעיון טוב להשאיר אתר לא שמיש וחסר יכולת דפדוף בסיסית על כנו עד שיסתיימו הישיבות, במקום שמישהו יקח אחריות, יזיז את ישבנו ופשוט *יעשה* משהו. מצבים כאלה לא אמורים להתקיים, ואם תערכי ישיבה שבה פעילים רבים יעלו רעיונות - ואולי אפילו ינסו לממש אותם - בלי אדם שירכז את הנושא ויידע איפה צריך לקחת אחריות, איך לתכנן דברים לטווח ארוך, ומה אפשר ומה אי אפשר לעשות, מה שתקבלי זה הרבה פרויקטים מאותו סוג של אתר פרס גפן - פרויקטים שבמקום לשפר את הפונקציונליות של אתר האגודה, כל אחד ואחד מהם בסופו של דבר גורע ממנה וגורם נזק מוחשי, כי האדם שהיה אחראי על הקמתם בהתלהבות רבה נעלם, ולא היה מי שידאג שתהיה לזה המשכיות. כי לפני שהפרידו, בהתלהבות רבה, בין אתר האגודה הראשי לבין אתר נפרד שמדווח על פרס גפן, לפחות הפונקציונליות הזאת התקיימה באופן רציף וקבוע, ו*תמיד* הייתה נוכחות של פרס גפן בגוגל וברשת, ועכשיו הפונקציונליות הזאת אבדה. וזה, בפירוש, נובע מנוכחות של פעילים שרוצים לעשות דברים, אבל בלי אחראי ראשי לנושא שיתן תשתית מאחדת לעשייה הזאת.

גם טחינת מים צריך לבצע בצורה חכמה. את לא יכולה לקחת גוף פעילים שכרגע לא קיים, ולתת להם להעלות רעיונות לגבי אתר שכרגע לא מנוהל, ולקוות שהתוצאה תהיה יעילה. מה שייצא לך מזה זה רק הרבה כאוס ואנרגיה מבוזבזת שתרד לביוב, ובעוד חצי שנה, ניג'ס כמוני (אולי אפילו אני! הרי כבר התרגלתי לתפקיד) שוב יבוא לפורום הזה ויתבכיין למה לא מממשים אף אחת מההצעות הנהדרות שעלו, ולמה המרכיבים השונים של אתר האגודה לא מתפקדים.

===
Carthago Delenda Est. R'lyeh Fhtagn! -Cthulhu the Elder

נושא נכתב על ידי נשלח
  פורום פעילי האגודה נעמי וינר 05:39 24/11/2009
  הזמנה: מפגש פעילים בכנס מאורות נעמי וינר 05:49 24/11/2009
  מאחר שאני הניג'סית שאני, אני חייבת לברר: Boojie 15:39 26/11/2009
  אני זוכרת שמישהי אמרה לי נעמי וינר 11:00 28/11/2009
  אני לגמרי בעד דיון באתר האגודה - לאן. Boojie 02:36 29/11/2009
  ואגב, אני תוהה: Boojie 02:46 29/11/2009
  ורד יקירתי נעמי וינר 14:36 30/11/2009
  אני מעבירה ביקורת *לאחר* מעשה כבר הרבה זמן. Boojie 14:55 30/11/2009
  אה, כאן אולי כדאי להפנות את האצבע המאשימה כלפי. MuchRejoicing 05:38 01/12/2009
  אין כאן עניין של אצבע מאשימה. Boojie 08:00 01/12/2009
  אעשה כמיטב יכולתי. (ל"ת) MuchRejoicing 09:28 03/12/2009
  נו, פעם שלישית גלידה. (ל"ת) Boojie 11:10 24/11/2009
  LOL גל 12:58 24/11/2009
  לא נורא, לא נורא. Boojie 13:10 24/11/2009

שמך: 
כתובת הדוא''ל שלך: 
נושא: 
זהו פורום מנוהל. הודעתך תשאר נסתרת עד לאישור המנהל.
This forum powered by Phorum.