פורום האגודה :   מיועד לדיון בנושאים הקשורים לפעילות האגודה בלבד 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
1. ראשית, קראו את כללי הפורום.
2. לפני שתשאלו, קראו את רשימת השאלות הנפוצות שלנו.
דרושים לחלומות באספמיה: קדם-לקטור, אחראי
נכתב ע''י: Boojie (IP Logged)
תאריך: 03:52 03/12/2002

יש פה עוד מישהו שרוצה להתנדב ל"חלומות באספמיה"? אם כן, יש לי הצעות בשבילכם:
- קדם-לקטור - דרוש אדם שיקרא קריאה מהירה (לא צריך להתעמק) את הסיפורים שמגיעים למערכת *לפני* העברתם ללקטורים, ויסנן מראש את הסיפורים שלא ראויים למאכל אדם (אלה שלא ראויים כלל לפרסום ואלה שיש להחזירם למחברים לתיקון רציני). תכונות נחוצות: סלקטיביות המשולבת בחוסר קטלניות, וזריזות. הקדם-לקטור *לא* צריך להיות קטלני (ולכן ניר יניב נפסל מניה וביה...), אין זה תפקידו לקבוע אילו סיפורים יפורסמו ב"חלומות באספמיה" ואילו לא (זה תפקידם של הלקטורים), אלא רק אילו *בשום פנים ואופן* לא צריכים להעכיר את שלוותם של הלקטורים האומללים, שכבר עמוסים יותר מדי.
- אחראי איורים - אדם שתפקידו יהיה לצוד ולרכז איורים מתאימים ל"חלומות באספמיה", כולל חיפוש באתרים שונים (כמו במה חדשה ואלפווד), אבל בעיקר קשרים עם הציירים הקיימים שלנו, ריכוז הציורים, בחירתם והתאמתם לסיפורים.
- כמו כן, ההזמנה פתוחה לאנשים שמעוניינים לכתוב מאמרים לסדרת המאמרים על המד"ב בישראל. נושאים: סקירה כללית (נכתב כבר), ארגונים, התארגנויות מקומיות, קהילת האינטרנט (כנראה כבר מאויש, ברגע שכלבלב פלסטלינה מסוים ייזכר בתפקידו), שוק המד"ב בארץ, סקירה היסטורית ועוד - אתם מוזמנים גם להציע הצעות.נושא נכתב על ידי נשלח
  דרושים לחלומות באספמיה: קדם-לקטור, אחראי Boojie 03:52 03/12/2002
  You ain't seen nothin' yet... ;-)[[ל''ת]] NY מלח''ץ 06:24 03/12/2002


שמך: 
כתובת הדוא''ל שלך: 
נושא: 
זהו פורום מנוהל. הודעתך תשאר נסתרת עד לאישור המנהל.
This forum powered by Phorum.