פורום האגודה :   מיועד לדיון בנושאים הקשורים לפעילות האגודה בלבד 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
1. ראשית, קראו את כללי הפורום.
2. לפני שתשאלו, קראו את רשימת השאלות הנפוצות שלנו.
RE: הערה על המימד החדש.
נכתב ע''י: דותן דימט (IP Logged)
תאריך: 02:53 29/09/2002

גם בעבר עיטרו את גליונות המימד תמונות של מיטב היוצרים (חביבים במיוחד על העורכת הגרפית הקודמת היו ציירים אנגלים פרה-רפאליטים, והולנדים כבוש וברויגל), ובעבר הרחוק אף השתמשנו - שומו שמים! - בתמונות מד"ב אמיתיות.
השימוש באשר ובמגריט ממשיך מסורת מכובדת שקבע המגזין "פנטסיה 2000" של שימוש ביצירות סוראליסטיות ידועות כאיורים.
בגליון האחרון היה שלב שבו הציעה העורכת הגרפית הנוכחית להוסיף כיתוב לאיור של אשר בו השתמשנו. מטעמי אחידות (כלומר, מכיוון שניראה לי ניראה לי שאם נותנים קרדיט לאיור אחד, ראוי לתת קרדיט לכולם, דבר שהיה מסרבל את עבודתנו), החלטתי להוריד את הכיתוב לאיור.
ויש במימד איורים שהעדר קרדיט מהם מפריע לי הרבה יותר מאצל אשר, ואני חושב שאולי הגיע הזמן לקבוע איזו מדיניות בנוגע לאיורי המימד. יהיה גם נחמד אם מישהו יתנדב לעזור למערכת במציאת איורים מתאימים למימד - יש לנו עמודי צבע עכשיו, וקצת חבל להקדיש אותם לקליפ-ארט, או אפילו לאשר, כשאפשר להקדיש אותם לאמנות מקורית (לא שאשר לא מקורי, אבל אני מקווה שהבנתם מה הכוונה).

- דותן

נושא נכתב על ידי נשלח
  הערה על המימד החדש. תומג'י 08:44 28/09/2002
  קראתי את ההודעה שוב. אני מקווה שהיא תומג'י 08:50 28/09/2002
  RE: הערה על המימד החדש. דותן דימט 02:53 29/09/2002
  קרדיטים אהרון ה. 05:07 29/09/2002
  אפשר אולי כמו בספרים הישנים. Kipod 14:43 29/09/2002
  אפשר לאסוף את מגוון הציורים של בוריס, תומג'י 05:09 29/09/2002

שמך: 
כתובת הדוא''ל שלך: 
נושא: 
זהו פורום מנוהל. הודעתך תשאר נסתרת עד לאישור המנהל.
This forum powered by Phorum.