פורום האגודה :   מיועד לדיון בנושאים הקשורים לפעילות האגודה בלבד 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
1. ראשית, קראו את כללי הפורום.
2. לפני שתשאלו, קראו את רשימת השאלות הנפוצות שלנו.
משחק תפקידים - קמפיין חולית
נכתב ע''י: נמרוד נוטע (IP Logged)
תאריך: 16:05 25/06/2002

שלום לכולם!

בזמן האחרון אני מנסה לארגן קמפיין המבוסס על העולם המתואר בספר "חולית" (מאת פרנק הרברט).

ביום שבת הקרוב אני מבקש לארגן הרצה של משחק בן פגישה אחת, המבוסס גם הוא על יקום חולית, כהקדמה/חויה/היכרות עם האנשים שישתתפו ועם עולם המערכה, והדרך שבה הוא ינוהל. המשחק מיועד לשש דמויות, שישחקו 6 שחקנים. הדמויות כבר מוכנות ולמעשה אין צורך בהכנה מוקדמת למשחק, מלבד דבר אחד - המשתתפ/ת קרא מתישהוא את הספר "חולית" בעברו.

כל מי שבכוונתו להצטרף לקמפיין, מוזמן ל"משחק הטעימה". הגעה למשחק היא בפרוש לא התחייבות להשתתפות בקמפיין, אך במקרה של היענות מוגברת, עדיפות תינתן למי שבכוונתו לשחק בקמפיין בהמשך. כמו כן, בגלל שיש לי שלושה שחקנים שכבר אישרו את הגעתם, עדיפות תינתנה לשחקניות שמעונינות להצטרף, על פני שחקנים נוספים. המשחק יתרחש בכל מקרה, ללא קשר לכמות השחקנים/יות שיהיו.

נקודה קריטית - יכולת שינוע עצמית היא הקריטריון החשוב ביותר. מי מכם שאין לו יכולת שינוע עצמית, אנא ותרו על הרעיון מראש. איני יכול להבטיח שאוכל לעזור במקרה החד פעמי הזה ועל אחת כמה וכמה באם תרצו להצטרף לקמפיין.

המשחק יתנהל ביום שבת הקרוב 29/6/02, משעות אחר הצהריים המוקדמות ועד לשעות הערב המאוחרות. לתיאום ההגעה, יש ליצור קשר איתי בטלפון 03-9564456. במידה ואיני נמצא, אנא השאירו שם וטלפון ואחזור אליכם ברגע שיתאפשר לי.

תודה על תשומת הלב וכולי תקוה לשמוע מכם בקרוב מאד.

נ"נ

נושא נכתב על ידי נשלח
  משחק תפקידים - קמפיין חולית נמרוד נוטע 16:05 25/06/2002
  נעזוב עניינים כמו שייכות לפורום וכל זה שלמקו 02:28 26/06/2002
  מה הבעייה עם השייכות לפורום? Boojie 03:29 26/06/2002
  בכל מקרה... נמרוד נוטע 03:38 26/06/2002

שמך: 
כתובת הדוא''ל שלך: 
נושא: 
זהו פורום מנוהל. הודעתך תשאר נסתרת עד לאישור המנהל.
This forum powered by Phorum.