פורום האגודה :   מיועד לדיון בנושאים הקשורים לפעילות האגודה בלבד 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
1. ראשית, קראו את כללי הפורום.
2. לפני שתשאלו, קראו את רשימת השאלות הנפוצות שלנו.
לא יעלה על הדעת!!!
נכתב ע''י: anakin (IP Logged)
תאריך: 04:12 11/01/2002

שבאתר האגודה, בפורום האגודה הישראלית למדע בדיוני ופנטסיה יכונה יו"ר האגודה בכינויים שמפאת כבוד הפורום (האבוד) לא אחזור עליהם, והודעה זו תחזיק מעמד יותר מעשר דקות.
אינני נכנס כלל לויכוח שהתנהל בנוגע למועד הבחירות. הוא אינו רלוונטי כעת.
לפורום זה יש כללים - והחשוב שבהם הוא תרבות הדיבור, והכבוד בין אדם לחברו, ובעיקר לאדם שבפועלו - לטוב או לרע, לטעמכם או שלא, מנהל את האגודה ללא כל שכר.

אני דורש ובמפגיע, כי ההודעות המכילות את הביטויים גסי הרוח שפורסמו כאן - יימחקו לאלתר.
לא ייתכן שכללי הפורום הבסיסיים ביותר יכופפו בכל פעם שהמקורבים לצלחת תופסים את הקריז על מישהו - על אחת כמה וכמה כאשר המדובר בפגיעה ישירה, בוטה ומעליבה ביו"ר האגודה.

וסליחה על הבוטות, שאף אחד לא יבלבל לי את המוח על ביקורת לגיטימית - ביטויים מסוג זה אינם לגיטימיים ומי שמעוניין להכניס אותם לז'ארגון של האגודה, מוטב לו כי יקום ויעזוב שכן אינני מוצא בליבי כל סובלנות לביטויים שכגון אלו.

עצם פרסום הביטיים הללו שלא לאמר העובדה שטרם נמחקו היא חוצפה יוצאת דופן, יהירות ועזות מצח, ואני פונה למנהל האתר הזועם להחיל את זעמו גם כאן!

נושא נכתב על ידי נשלח
  לא יעלה על הדעת!!! anakin 04:12 11/01/2002
  אלי, NY מאושר 06:04 11/01/2002

שמך: 
כתובת הדוא''ל שלך: 
נושא: 
זהו פורום מנוהל. הודעתך תשאר נסתרת עד לאישור המנהל.
This forum powered by Phorum.