פורום האגודה :   מיועד לדיון בנושאים הקשורים לפעילות האגודה בלבד 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
1. ראשית, קראו את כללי הפורום.
2. לפני שתשאלו, קראו את רשימת השאלות הנפוצות שלנו.
פנטסי.קון 2001 - המון תודות
נכתב ע''י: cheshercat (ע') (IP Logged)
תאריך: 17:18 12/04/2001

אין לי ספק שחברי הועד יצטרפו להבעת התודה לכל אותם האנשים שבזכותם עמד הכנס על רגליו. אני מתנצלת מראש אם שכחתי משהו (ואין לי ספק שהאחרים יבצעו השלמות) וכדי שלא תהיה שום טעות, אני מדברת על האנשים שעשו, ולא על החברות שתמכו.

בראש ובראשונה תודה לצוות המתנדבים הנפלא שהעמיד את הכנס על הרגלים ואפשר למעשה את קיומו. שום דבר שתוכנן לא היה יכול להתבצע ללא נכונותם של אותם חברה נפלאים לעזור ... ולעשות את זה מכל הלב. אני חושבת שהלחץ והאחריות שהוטלו עליהם היו גדולים הפעם מתמיד. והתגובה שקבלנו הייתה משהו בסגנון ... "מה עוד אפשר לעזור".
אלפי תודות!!! ואני מקווה שאתם (המתנדבים) נהנתם מהכנס כפי שאנחנו נהננו לעבוד אתכם.

תודה לאלי הרשטיין על נהול כנס פנטסטי (תרתי משמע). תודה לאלון רוזנבלום שמעטים מכם שמעו על שמו קודם לכן מאחר שהוא בין החברים החדשים באגודה, מה שעמד ביחס הפוך לחלוטין לתרומתו לכנס. תודה רבה לרז גרינברג שהוכיח שמים שקטים חודרים עמוק (או במילים אחרות ... הראה שאפשר לעשות הרבה בלי לעשות רעש וצפצופים). תודה לאביחי בוב ולאילן שמעוני (הוא הוא מר אוגה הידוע לטוב). אלפי תודות לאיילת קובלסמן על העיצוב הגרפי הנפלא שלווה כל דבר דפוס שיצא עבור הכנס (פליירים, פוסטר, תוכנייה ולוגו הכנס עצמו). תודה לנ"י על האתר, התמיכה הטכנית ועל ששעשע את כולנו במהלך הכנס.

תודה רבה לאיה לידגי' על העזרה המרובה. תודה לרני גרף ועדי כגן (תחזיק מעמד המלואים יגמרו בסוף).
תודה גדולה ומיוחדת לאיש הממסד האפל על כל הסיוע הרב שנתן לנו.

תודה למרצים ולמשתתפים בפאנל (ואני מציינת רק את אלו שכבר לא הוזכרו קודם לכן): דר' עמנואל לוטם, דר' אילנה גומל, זויה קלבנוב, איתמר פארן (שגם נהל את הצ'ט עם גרג בר), אסף רזון, גילי בר-הלל ל-thor (צר לי אבל אני זוכרת רק את הניק).

תודה לרנה ולג'ו על נהול הצ'טים עם קיי וגיימן (הוא אליל, הוא אליל, הוא אליל ....).

ושוב, אם שכחתי משהו המון המון סליחה.

cheshercat (עירית)

נושא נכתב על ידי נשלח
  פנטסי.קון 2001 - המון תודות cheshercat (ע') 17:18 12/04/2001
  ועוד תודה קטנה לכל מי שבא אמבר (המכונה גם ה') 01:00 13/04/2001
  מייאו?[[ל''ת]] נעמי 05:28 13/04/2001
  RE: מייאו? (NY) בקריות, נח 05:20 14/04/2001
  תודה לך גל 08:37 13/04/2001
  ועוד תודה מיוחדת גל 08:58 13/04/2001
  RE: ועוד תודה מיוחדת נועה 09:42 13/04/2001
  ובנימה פחות חיובית, Boojie 13:19 13/04/2001
  וכמובן תודה ע-נ-ק-י-ת לעירית, שהשקיעה נעמי עייפה 13:55 13/04/2001
  נגייס אותה למילואים, כמובן... (NY) 00:02 15/04/2001

שמך: 
כתובת הדוא''ל שלך: 
נושא: 
זהו פורום מנוהל. הודעתך תשאר נסתרת עד לאישור המנהל.
This forum powered by Phorum.