פורום האגודה :   מיועד לדיון בנושאים הקשורים לפעילות האגודה בלבד 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
1. ראשית, קראו את כללי הפורום.
2. לפני שתשאלו, קראו את רשימת השאלות הנפוצות שלנו.
איך עושית תעמולה ואיך לא.
נכתב ע''י: Rose's Thorn (IP Logged)
תאריך: 16:41 01/01/2001

שלומות ואהבה לכולם.

לפני הכל הייתי רוצה להביע את אהבתי הנצחית לYES וערוציהם המדהימים. אני ביומיים התאהבתי בפארסקייפ וראיתי תוכנית מ-ד-ה-י-מ-ה בערוץ היסטוריה על מדע בדיוני. יחי הלוויין.

ועכשיו לסיבה שאני כותבת פוסט זה ותסלחו לי אם אני מרירה במעט. פשוט נפגעתי עמוקות והצורה בה מתנהגים אנשים...
ציפורים קטנות לחשו לי, שלא הכל יפה בממלכת האגודה, ושאנשים אלו ואחרים מפיצים דואלים אלו ואחרים העוסקים בהסטה נגדי בעיקר, ונגד מועמדותי לועד. כהתחלה, זה די מעציב אותי שכותב אותו דואל הרגיש שעליו לעשות זאת בסתר ולא לפרסם את דעתו בפורום פומבי. האם עשה זאת כי ידע שמה שהוא עשה אינו צודק?

נאמר לי שהוא כתב משהו בסגנון "אילנה אינה יכולה לתפקד בתפקיד..." או משהו כזה. אני לא באה להצטדק פה. ההפך הוא נכון. אבל איך הוא יכול להחליט את זה על סמך דברים שהוא שמע יד שניה במקרה הטוב?! אני לא זו שהראתי יוזמה בכדי להבחר לועד כי ויתרתי על התקווה להצלת המד"ב ברמה ארצית ופרשתי למועדון קטן שהקמתי בכדי לתת תיקווה לאלו שעדיין רוצים. באו אלי וביקשו שאציג את מועמדותי אבל עכשיו אני כבר באמת לא יודעת אם אני רוצה.
אם כל כך רצית, אדון יקר, יכולת לבקש ממני להסיר מועמדות ולפרט בפני את הסיבות ואולי לשמוע את הצד שלי אבל למה שתעשה את זה אם לשלוח תעמולה נגדית לדואל של אנשים שככל אינם מכירים אותי זו דרך קלה יותר?!
המטרה שלי בסוף היום היא לעשות מועדון (לא משנה איזה מועדון) לטוב יותר לחבריו. יש לי מספיק ניסיון ניהולי להוכיח את זה. זה שבכנס אייקון 99 רבתי עם אהובת האגודה לי עדן, לא אומר שכל חטאי העולם שכובים על כתפיי. אז אם יש למישהו טענות, או שאלות, אני כאן. יש לי עוד יומיים להחליט אם אני רוצה להגיע לבחירות באותו יום, או לא. אני עדיין מתלבטת, למרות התמיכה שקיבלתי מרבים וטובים. אשמח לקבל תגובות גם בפורום וגם באימייל ואפילו בטלפון.

כל אהבתי,
אילנה. נ.נושא נכתב על ידי נשלח
  איך עושית תעמולה ואיך לא. Rose's Thorn 16:41 01/01/2001
  אילנה, אנא קראי את תגובתי Boojie 16:56 01/01/2001
  RE: אילנה, אנא קראי את תגובתי Rose's Thorn 17:20 01/01/2001
  RE: אילנה, אנא קראי את תגובתי נחום 23:59 01/01/2001
  נחום, ביקשתי ממנה לא לעשות את זה Boojie 14:44 02/01/2001


שמך: 
כתובת הדוא''ל שלך: 
נושא: 
זהו פורום מנוהל. הודעתך תשאר נסתרת עד לאישור המנהל.
This forum powered by Phorum.